Проєкт в рамках міжнародної програми “EU Study Days”
31.10.2022
Здобувачка освіти факультету іноземних мов виграла грант на мініпроєкт в рамках міжнародної програми «EU Study Days».
Здобувачка освіти 4 курсу, спеціальності «Середня освіта. Мова і література (іспанська, англійська)», факультету іноземних мов Катерина Гречишкина за підсумком участі в міжнародній програмі “EU Study Days” за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні отримала можливість розробити та впровадити авторський мініпроєкт “EcoLiteracy: екологічні знання та звички як перший крок до екологічного стилю життя”.
Разом із Катериною в проєктній команді задіяні здобувачі освіти різних курсів та освітніх ступенів таких закладів вищої освіти України: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Хмельницький університет управління та права ім. Л. Юзькова, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Одеський Національний Університет імені І.І. Мечнікова, Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний університет «Києво-Могилянська Академія». Метою проєкту визначене інформування щодо особливостей формування та впровадження екологічної політики Європейського Союзу та доцільності адаптації окремих її положень з метою “зеленого” відновлення України. Серед завдань окреслене і знайомство з Європейським Зеленим Курсом – дорожньою картою досягнення сталої економіки із скороченням до мінімуму викидів парникових газів в Європі до 2050 року та «роз’єднанням» економічного росту із обсягом споживання ресурсів.
В якості експертів в проєкті задіяні: 1) пані Дарина Кулага – очільниця відділу управління викидами Департаменту інновацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна», експертка з Європейського зеленого курсу; 2) пані Оксана Луценко – координаторка Партнерства “Green Business Ukraine”, експертка з впровадження екологічної концепції бізнесу; 3) пан Дмитро Науменко – співзасновник Українського центру європейської політики, локальний консультант «Berlin Economics», експерт з енергоефективності та енергозбереження.
Першим етапом реалізації проєкту передбачено проведення вебінару, сфокусованому на таких питаннях:
- Як війна в Україні впливає на довкілля та яким буде план відновлення «зеленої» Україні?
- European Green Deal: яке значення він має для України?
- Якою є роль нафтогазових компаній в досягненні кліматичної нейтральності?
- Які існують інструменти для економії енергії та фінансової підтримки енергоефективності?
Приєднатися до вебінару можливо 03 листопада о 16:00 на платформі Zoom. Участь є безкоштовною, по закінченню всі учасники отримають сертифікати. Бажаючі можуть зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3SBqWof.
Інформаційний центр факультету іноземних мов