Захисти дипломних робіт

На факультеті природничих наук ЛНУ пройшли перші зимові захисти дипломних робіт.

Захисти відбулися 22 грудня у студентів VI курсу, денної форми навчання, спеціальності «Садово-паркове господарство».

Головою державної екзаменаційної комісії була запрошена професор кафедри анатомії та фізіології людини та тварин Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди к. б. н. Т. Є. Комісова. До складу ДЕК також увійшли:

• завідувач кафедри екології та СПГ С. В. Петренко,
  • доцент кафедри екології та СПГ С. О. Соколов,
  • старший викладач кафедри екології та СПГ О. П. Губська,
  • асистент кафедри екології та СПГ Н. В. Демідова.

Дуже цікавими та актуальними виявилися роботи студентів О. В. Первушкіна на тему «Сучасні технології вирощування та використання орхідних в умовах закритого середовища» (науковий керівник д. с/г. н. А. М. Шевченко) та Є. Т. Динника на тему «Сучасні технології розмноження лісових культур у розсадниках» (науковий керівник к. с/г. н., доцент С. О. Соколов).

Захисти робіт пройшли вдало, усі студенти отримали оцінки «відмінно» та «добре».

За інформацією
факультету природничих наук