Аудиторні тижні

В Інституті фізики, математики та інформаційних технологій з 14 по 25 грудня тривають аудиторні тижні.

Так, у Старобільськ приїхали студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», які слухали лекції, працювали на лабораторних та практичних заняттях. Наприкінці семестру виконали підсумкові контрольні модульні роботи та склали екзамени і заліки. У рамках дисципліни «Музеєзнавство» студенти-магістранти відвідали музей міста Старобільська.

Із 21 грудня у Кремінній займаються студенти спеціальностей:

• «Програмна інженерія»,
  • «Комп’ютерна інженерія»,
  • «Інформатика»,
  • «Математика».

Студенти-випускники обговорили з викладачами стан виконання кваліфікаційних, дипломних та магістерських робіт.

Також на свої аудиторні заняття приїхали студенти-першокурсники. Вони поспілкувалися зі своїми одногрупниками, студентами старших курсів, розповіли викладачам про труднощі, які в них виникають у ході дистанційного навчання.

Студенти залишилися задоволені аудиторними заняттями, спілкуванням з однокурсниками, викладачами та з нетерпінням чекають наступний аудиторний тиждень.