Обласний науково-методичний семінар

14 грудня в місті Сєвєродонецьк відбувся обласний науково-методичний семінар «Організація роботи вчителя щодо підготовки учнів до ЗНО – 2016».

Семінар організував Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти. У роботі семінару взяли участь керівники методичних об’єднань учителів української мови та літератури, математики, історії, іноземних мов.

Цей семінар також відвідали і викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які зараз працюють над підготовкою учнів до зовнішнього незалежного оцінювання (С. О. Вовк, О. В. Бондар, Н. С. Безгодова, Л. І. Бондаренко) та керівник факультету допрофесійної підготовки Н. Ю. Мацай.

Наші педагоги на пленарному засіданні заслухали доповіді, які стосувалися результатів ЗНО у Луганській області у 2015 році (підготував Юрій Стецюк, проректор із науково-педагогічної роботи ЛОІППО) та особливостей ЗНО у 2016 році (підготувала Ірина Ямцова, начальник організаційно-методичного відділу ДРЦОЯО).

Після завершення пленарного засідання освітяни відвідали тематичні секції. На кожній секції учителі отримали інформацію щодо аналізу ЗНО – 2015, особливостей програми ЗНО – 2016, організації та проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з конкретного предмета.

Також   заслухали повідомлення методистів ЛОІППО (Лариси Стецюк, Олени Нікітченко, Валентини Колодяжної, Ірини Хайло) та методистів ДРЦОЯО (Галини Дальської, Андрія Дальського, Дар’ї Бірючевої) і начальника відділу ДРЦОЯО Ірини Ямцової.

Семінар був дуже корисним та пізнавальним. Наші викладачі отримали багато інформації щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання – 2016.

За інформацією
факультету допрофесійної підготовки