Міжрегіональна наукова конференція

Конференція «Актуальні питання біології та медицини» відбулася 18 грудня з очно-заочною участю.

Захід щорічно проводиться кафедрою анатомії, фізіології людини та тварин спільно з іншими структурними підрозділами факультету та вищими навчальними закладами України.

Основною метою проведення конференції було представлення наукових і практичних досягнень, а також обмін думками та досвідом у галузі біології та медицини.

У XІІІ Міжрегіональній науковій конференції взяли активну участь молоді вчені, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники вищих навчальних та наукових закладів України (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (м. Київ), Інститут зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України (м. Київ), Національний фармацевтичний університет (м. Харків), Івано-Франківський національний медичний університет, ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (м. Чернівці), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та ін.), Російської федерації (ФГУП «Государственный научно-исследовательский институт особо чистых биопрепаратов» (г. Санкт-Петербург), ГБОУ ВПО «Рязанский государственный медицинский университет имени академика И. П. Павлова», ФГАОУ ВПО «Белгородский национальный исследовательский университет»), Польщі (Institute of Biology and Environmental Protection Pomeranian University in Slupsk).

Подані на конференцію тези будуть надруковані у збірці й розміщені в електронному вигляді на сайті кафедри анатомії, фізіології людини та тварин (http://anatomy.luguniv.edu.ua/ukr_sci.html).

За інформацією
факультету природничих наук