Свято від студентів

У переддень свята Святого Миколая студенти ІПП ЛНУ відвідали дитяче відділення Старобільської районної центральної лікарні.

З нагоди цього свята студентами всіх спеціальностей Інституту педагогіки і психології ЛНУ («Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Корекційна освіта», «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Практична психологія») для дітей був організований культурно-розважальний захід (привітання, хороводи, відгадування загадок, конкурси тощо).

У казковому дійстві брали участь діти, батьки та лікарі. Пролунали пісні «Ой, хто, хто Миколая любить…», «В лесу родилась ёлочка», колядки та ін.

Від святого Миколая діти отримали довгоочікувані подарунки та побажання на Новий рік. Ця акція є традиційною в Інституті педагогіки і психології вже багато років.

За інформацією

Інституту педагогіки та психології