Відкрита лекція

Відкрита лекція викладача кафедри української мови для студентів факультету іноземних мов у Полтаві.

9 грудня 2015 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови Кравчук Оксана Миколаївна провела відкриту лекцію на третьому курсі факультету іноземних мов (м. Полтава) з курсу „Сучасна українська літературна моваˮ на тему „Односкладні реченняˮ.

news_desember_16_15_1

На лекції були присутні Нікітіна А. В. – доктор педагогічних наук, професор, в. о. завідувача кафедри української мови; Карпенко І. М. ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, декан факультету іноземних мов; Шехавцова С. О. ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології, завідувач кафедри англійської філології; Шпетна С. А. ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри культурології та кіно-, телемистецтва, завідувач кафедри культурології та кіно-, телемистецтва; Філоненко Н. М. – кандидат філологічних наук, доцент; заступник директора Інституту культури і мистецтв з навчальної роботи; Бондаренко О. В. ‒ кандидат медичних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності.

Запрошені гості були одностайні в оцінці лекції ‒ все пройшло на високому науково-методичному рівні,  відзначено  професіоналізм викладача, уміння лектора працювати з аудиторією, постійно підтримувати з нею контакт. Цьому сприяли дискусійні питання, запропоновані Оксаною Миколаївною.

Лектор органічно поєднала виклад теоретичного матеріалу з наочним підтвердженням прикладами актуальних у наш час поетичними й прозовими рядками текстів українських митців слова.

За інформацією факультету української філології
та соціальних комунікацій