ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Cпеціалізована вчена рада Д29.053.01)

Cпеціалізована вчена рада Д 29.053.01 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” повідомляє про проведення виїзного засідання 16-17 грудня 2015 р. на базі ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університет ” (м. Слов’янськ, вул. Генерала Батюка, 19), ауд. 201.

Порядок денний на 16 грудня 2015 р., початок засідання о 13.30:

• Захист дисертації Максимовської Наталії Олександрівни „Теоретичні і методичні засади соціально-педагогічної діяльності зі студентською молоддю у сфері дозвілля” (АВТОРЕФЕРАТ, ДИСЕРТАЦІЯ), поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науковий консультант: Рижанова Алла Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, Харківська державна академія культури, завідувач кафедри соціальної педагогіки.

Офiцiйнi опоненти: Безпалько Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, Київський університет імені Бориса Грінченка, директор Інституту людини (відгук); Омельченко Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор,  ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університет” (м. Слов’янськ), ректор (відгук); Штифурак Віра Євгенівна, доктор педагогічних наук, професор, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, професор кафедри психології, соціології і права (відгук).

• Захист дисертації Зайцева Володимира Олексійовича „Підготовка майбутніх учителів основ здоровя до позакласної роботи з учнями основної школи” (АВТОРЕФЕРАТДИСЕРТАЦІЯ), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: Бабич Вячеслав Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, Державний заклад „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Офiцiйнi опоненти: Бойчук Юрій Дмитрович, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, завідувач кафедри здоров’я людини та корекційної освіти (відгук); Пристинський Володимир Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент, ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університет” (м. Слов’янськ), доцент кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації (відгук).

Порядок денний 17 грудня 2015 р., початок засідання о 8.30:

• Захист дисертації Бабича Вячеслава Івановича „Теоретичні і методичні засади професійної підготовки майбутніх учителів до формування соціального здоров’я учнів основної школи” (АВТОРЕФЕРАТДИСЕРТАЦІЯ), поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий консультант: Харченко Сергій Якович, доктор педагогічних наук, професор, Державний заклад „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, завідувач кафедри соціальної педагогіки.

Офiцiйнi опоненти: Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки (відгук); Бойчук Юрій Дмитрович, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, завідувач кафедри здоров’я людини та корекційної освіти (відгук); Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, доцент, Київський університет імені Бориса Грінченка, завідувач науково-методичного центру досліджень, наукових проектів та програм (відгук).

• Захист дисертації Щербакової Анни Вікторівни „Формування полікультурної компетентності у студентів-медиків у навчально-виховному процесі вищого медичного навчального закладу” (АВТОРЕФЕРАТДИСЕРТАЦІЯ), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: Савченко Сергій Вікторович, доктор педагогічних наук, професор, Державний заклад „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, ректор.

Офiцiйнi опоненти: Кайдалова Лідія Григорівна, доктор педагогічних наук, професор, Національний фармацевтичний університет (м. Харків), завідувач кафедри педагогіки і психології (відгук); Лозинська Людмила Федорівна, кандидат педагогічних наук, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, доцент кафедри іноземних мов (відгук).