Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у міжнародній конференції

Науковці НН ІТОТТ взяли участь у Міжнародній конференції.

12 листопада 2021 року в Економічному університеті – Варна, Республіка Болгарія, відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю ,,QUALITY AND CONTROL OF GOODS IN CONDITIONS OF COVID PANDEMICˮ. Тематичними напрямами конференції (Thematic areas of the conference) були наступні:

  • Quality of goods – formation, management, identification and counterfeiting (Якість товарів – формування, управління, ідентифікація та контрафакція).
  • Control of goods (Контроль товарів).
  • Certification of products and services (Сертифікація продукції та послуг).
  • Online-trading – status, development, problems (Інтернет-торгівля – стан, розвиток, проблеми).
  • Consumer protection – legal, organizational aspects, good practices (Захист прав споживачів – правові, організаційні аспекти, передовий досвід).
  • Relationship business education (Зв’язок бізнесу та освіти).

До участі у роботі конференції долучилися науково-педагогічні працівники НН ІТОТТ ДЗ ,,ЛНУ імені Тараса Шевченкаˮ Наталія Омельченко, Наталія Бикадорова та Анна Браїлко. З вітальним словом до організаторів та учасників конференції звернулася заступник директора з навчальної роботи НН ІТОТТ Наталія Бикадорова.

З доповіддю ,,Protection from counterfeiting and falsification of goods on the Ukrainian marketˮ виступили Наталія Омельченко та Анна Браїлко.

Під час доповіді була акцентована увага на товарознавчій експертизі та її поєднанні з експертизою у сфері інтелектуальної власності як дієвого інструменту протидії появі на внутрішньому ринку України контрафактних та фальсифікованих товарів.

Підготовку товарознавців-експертів здійснюють за ОП ,,Товарознавство та експертиза в митній справіˮ в НН ІТОТТ ДЗ ,,ЛНУ імені Тараса Шевченкаˮ.

Участь науково-педагогічних працівників у міжнародних науково-практичних конференціях країн ЄС є необхідною складовою підвищення кваліфікації, зміцнення зв’язків між наукою й практикою, обміну передовим досвідом, оновлення змісту ОП на основі міжнародних наукових досягнень, сучасних практик і пріоритетів зовнішніх стейкхолдерів, уточнення програмних результатів навчання, з урахуванням потреб стейкхолдерів, тенденцій ринку праці.

Навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024