Підписання угоди про співробітництво

ЛНУ імені Тараса Шевченка підписав угоду про співробітництво з КНР.

08 жовтня 2021 року виконуючий обов’язки ректора Віталій Курило підписав угоду про співробітництво з ТОВ ,,Українсько-Китайський центр розвитку культури і освітиˮ в особі директора Вей Лімін. Цим документом представники підтвердили свої сподівання на взаємовигідне співробітництво щодо розвитку та поширення інноваційних технологій у галузі освіти, а також залучення громадян КНР на навчання до нашого університету.

Протягом 5 років викладачі та співробітники нашого ЗВО та КНР будуть реалізовувати спільні проєкти та програми в освітній та науковій сферах. Важливим і корисним для усіх стане обмін досвідом, який буде набуватися за участі у спільних виставках, симпозіумах та конференціях.

Міжнародна діяльність є надзвичайно важливим чинником розвитку будь-якого закладу вищої освіти. Тож, сподіваємося, що цей документ принесе нашому університету ще більше досягнень і відкриттів на світовому рівні!

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка