Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь в освітніх заходах

Викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи взяли участь у різноманітних освітніх заходах.

З метою покращення якості освіти та підтримки принципів академічної доброчесності в університеті викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи беруть участь у різноманітних освітніх заходах.

Так, 9 вересня завідувачка кафедри д.е.н., доцент Наталія Рязанова, к.е.н., доцент Вікторія Мальцева, к.е.н., старша викладачка Вікторія Рубежанська та асистентка Світлана Волошенко прослухали вебінар «Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень», ініційований проєктом «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні (Відділу преси, освіти та культури), Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.  Проєкт має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом та співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системи середньої та вищої освіти України.

Спікер виступив Віктор Корбутяк – доцент, кандидат технічних наук, начальник відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Опитування стейкхолдерів у ЗВО є важливим інструментом забезпечення якості освіти. Дані, зібрані під час опитувань, дозволяють побачити сильні та слабкі сторони у діяльності закладів вищої освіти, зрозуміти причини тих чи інших проблем та сформувати найдоцільніший для конкретного закладу шлях розвитку. Усе це можливе лише за умови якісно складеного опитування. Саме про те, як перетворити опитування на дієвий інструмент забезпечення якості освіти спікер розповів на прикладі Національного університету водного господарства та природокористування. Крім того, було висвітлено наступні питання: інституційна система анкетування; залучення здобувачів, науково-педагогічних працівників та психологів до створення та удосконалення анкет; види та способи опитування; використання результатів анкетування та прийняття рішень; напрями розвитку та вдосконалення системи анкетування.

Вебінар на актуальну тему надав можливості нашим викладачам набути нових знань та застосовувати їх у подальшому задля покращення освітнього процесу.

За інформацією кафедри фінансів, обліку та банківської справи

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024