Організація навчання на ФПН

З 15 листопада 2014 року на факультеті природничих наук розпочато стаціонарний навчальний процес для студентів і магістрантів спеціальності «БІОЛОГІЯ».

У гостинних аудиторіях Старобільського факультету викладачі зустрілися з першокурсниками та майбутніми фахівцями цієї галузі – магістрами та спеціалістами. Було проведено низку лекцій та семінарів, обговорено тематику магістерських робіт, складено індивідуальні плани навчання, розроблено програму наукових досліджень.

Із 20 листопада розпочинається стаціонарна робота зі студентами спеціальностей «Біологія» (ІІ – IV курси), «Екологія», «Лісове та садово-паркове господарство» у місті Кремінна, а з 4 грудня до них приєднаються майбутні фахівці у галузі «Географія» і «Хімія».

У найближчий час планується розпочати навчання студентів спеціальності «Лабораторна діагностика» у стаціонарному режимі.

Деканат ФПН