«Первая столица – 2015»

Студенти Брянківського коледжу ЛНУ завоювали  місця у Відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Первая столица – 2015».

Конкурс проходив 29-30 жовтня 2015р. в Харкові у виставковому залі «Радмір Експохол». Наш університет представляла команда ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». До  складу команди ввійшли  Кулик Марина, Коняхіна Ольга, Асєєва Анна, Ковшарь Надія,  тренер команди  – О.В. Віщенко.

Судили учасників чемпіонату імениті майстри України: віце-президент національної Спілки перукарів Людмила Абрамова, президент Спілки перукарів Харкова Юрій Ющенко, Валентина Міхєєва, Ольга Мантрова та ін.

В  номінації «Фантазійна зачіска» 2 місце посіла студентка спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Кулик Марина.

Вітаємо наших студентів та бажаємо творчого натхнення й  досягнення нових вершин в професійній майстерності!

За інформацією
ВП «Брянківський коледж