Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустрічі робочої проєктної групи зі стейкхолдерами

У НН ІТОТТ відбулась зустріч робочої проєктної групи з розробки освітньо-професійної програми “Транспорт”.

16 березня 2021 року відбулась зустріч робочої проєктної групи з розробки освітньо-професійної програми ,,Транспортˮ першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 015 «Професійна освіта. Транспорт» з директором Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу Юлією Коваленко та викладачами спеціальних дисциплін автомобільного напрямку.

Під час зустрічі представники коледжу і університету обговорили сучасні тенденції підготовки фахівців галузі ,,Професійна освітаˮ, регіональні потреби у фахівцях автомобільної галузі. Особливу увагу вони приділили підготовці фахівців напрямку ,,Транспорт. Підіймались питання працевлаштування випускників цього напрямку.

Також на зустрічі відбулось обговорення освітньо-професійної програми, яку представили викладачі кафедри технологій виробництва і професійної освіти НН ІТОТТ Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Були розглянуті компетентності, яким повинні відповідати майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін саме цього профілю, обговорювався зміст освітньо-професійних програм обох рівнів. Представники Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу схвально оцінили освітньо-професійні програми. Однак, ними було запропоновано приділити більшу увагу формуванню у здобувачів вищої освіти навичок організації інтерактивного навчання, а також сучасним інформаційним технологіям. 

22 березня 2021 року відбулась зустріч робочої проєктної групи з директором філії ,,Старобільськ-Автоˮ приватного акціонерного товариства ,,Луганськ-Автоˮ Миколою Левенцем. Він уважно ознайомився з освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів і магістрів спеціальності ,,Професійна освіта. Транспортˮ, дізнався про мету і особливості освітньо-професійної програми, підтвердив бажання співпрацювати в плані організації і проведення технологічних практик на своєму підприємстві. Також ним було зазначено, що справжній майстер виробничого навчання повинен мати гарну практичну підготовку. Тому він запропонував збільшити кількість кредитів саме на технологічну практику на СТО, де здобувачі вищої освіти отримають навички роботи з сучасним обладнанням з ремонту та технічного обслуговування автомобілів.

Сподіваємося на тісну співпрацю в подальшому з нашими стейкхолдерами.

Навчально-науковий інститут торгівлі,

обслуговуючих технологій та туризму

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024