Зустріч з міністром юстиції України

Студенти і викладачі ЛНУ зустрілися з міністром юстиції Павлом Петренком, який відвідав Полтавську область із робочим візитом.

Зустріч була організована 20 жовтня на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, де нині функціонують Інститут культури і мистецтв та факультет іноземних мов ЛНУ імені Тараса Шевченка. Міністр відповів на запитання викладачів і студентів стосовно правової підтримки внутрішно переміщених осіб.

oktober_22_15_3_3

«Підтримка  Міністерства юстиції стосується конкретної і практичної допомоги тим людям, які зіткнулися з проблемами, будучи вимушено переміщеними з Луганської і Донецької областей та з Криму. Завдання Міністерства юстиції і центрів надання правової допомоги, які працюють по всій Україні, полягає в тому, щоб максимально допомогти у вирішенні побутових проблем, перед якими постали переселенці», – наголосив голова Мін’юсту.