Майбутні соціологи взяли участь в опитуванні

Днями першокурсники – майбутні соціологи взяли участь в опитуванні, яке пройшло в межах ознайомчої практики.

Навчальний процес в Інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук побудований таким чином, щоб студенти з перших днів мали можливість ознайомитись із майбутньою професією. Так, 16 жовтня студенти І курсу спеціальності «Соціологія» були залучені до проведення опитування серед батьків школярів Старобільська. Замовником опитування виступила громадська організація «Європейська дослідницька асоціація» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В анкетуванні взяли участь 200 респондентів. Метою опитування було зрозуміти настрої, проблеми, плани на майбутнє школярів та їхніх батьків у містах, що прийняли переселенців із Донбасу.

Після такої практики – участі в солідному соціологічному дослідженні – студенти повернулись в аудиторії натхненні, із купою вражень і цілковитою впевненістю, що обрали саме той університет та інститут.

Матеріал подано ІІМВСПН