Урочисті заходи

14 жовтня у міському парку пройшли урочисті заходи, присвячені Дню захисника України.

Організатором виступила Старобільська районна державна адміністрація за підтримки районної та міської ради.

На заході були присутні представники  підприємств, організацій, громадськості та молоді.

Також в заході брали участь військовослужбовці, що  наразі дислокуються на території Старобільського району – представники ВСУ сектору А, учасники бойових дій, працівники Старобільського військомату та Луганський загін прикордонних військ України.

Представники   організацій та  громадськості поклали  квіти до могил тимчасово невідомих захисників України на міському цвинтарі  та на Меморіал Слави до пам’ятного знаку захисникам України,  які загинули, захищаючи Батьківщину.

Після закінчення мітингу проведено молебень за воїнів, що зараз обороняють нашу державу.

Варто відзначити, що участь у таких заходах молоді є важливим внеском у патріотичне виховання майбутнього покоління.

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ