«Істфаківська» легенда

НН ІІМВСПН продовжує поповнювати рубрику «Істфак» у світлинах”.

Дорогі друзі! Продовжуємо представляти до вашої уваги наш новий проєкт, приурочений до 100-річчя рідної Альма-Матер: ,,«Істфак» у світлинах”. Динамічна історія НН ІІМВСПН, як одного з провідних структурних підрозділів нашого університету, багата на різні важливі для нас події. На старих, пожовклих фото відображені «істфаківські» успіхи у різних сферах. На нас, нащадків, дивляться наші прославлені вчителі – ще молоді та сповнені надій на майбутнє. Хтось впізнає на фото себе – перші лекції та семінари, наукові конференції, концерти, археологічні експедиції. Усе це – славетна історія ,,легендарного” «істфаку».

,,А крізь гілки дерев з джунглів на нього дивилися допитливі оченята мавпочки…”, – саме такими образними оборотами славилися лекції з ,,Історії Давнього Сходу” викладача, «істфаківської» легенди, відомого сходознавця, учня В. М. Бейліса, доктора історичних наук, професора Віктора Григоровича Крюкова. Його прекрасні описи щодо Азіатського способу виробництва у давніх східних суспільств надовго запам’ятовувалися кожному студенту-історику. У серпні 2020 року Віктор Григорович відійшов у вічність.

Світла йому пам’ять…

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук