Вічна пам’ять…

Пішла з життя викладач кафедри філософії та соціології НН ІІМВСПН Анжеліка Володимирівна Чантурія.

21 грудня 2020 року на 49 році життя пішла у вічність викладач кафедри філософії та соціології Анжеліка Чантурія.

Цілеспрямована, відкрита, самовіддана, прекрасна людина, висококваліфікований викладач, готова була завжди підтримати колег та студентів. У цей скорботний час ми всією душею поділяємо з рідними, близькими та друзями всю глибину непоправної втрати.

Нехай же пухом буде їй земля, а світла пам’ять про Анжеліку Володимирівну назавжди залишиться в наших серцях, серцях рідних і друзів.

Колектив та студенти інституту історії, міжнародних відносин і соціально політичних наук з глибоким сумом сприйняли звістку про раптову смерть Анжеліки Володимирівни та висловлюють щирі співчуття її рідним і близьким.

Навчально-науковий інститут історії,

міжнародних відносин і соціально-політичних наук