Конкурс студентських есе

Факультет іноземних мов провів конкурс студентських есе, присвячений 100-річчю університету.

Студенти факультету, які вивчають китайську, арабську  та японські мови взяли  участь у конкурсі на найкраще есе на тему ,.Мій улюблений університет”. Писали   есе студенти на східній мові, яку вони вивчають.

Основними критеріями оцінювання творчих робіт  були: креативний підхід,  відповідність есе заданій тематиці, мовна грамотність та  загальна гуманітарна ерудиція студентів. Журі конкурсу – викладачі східних мов з університетів України,  КНР, Туреччини та Франції.

Переможцями конкурса стали такі студенти: Марія Гречана, Вікторія Удовенко,  Олександр Халімон, Катерина Гайворонська, Єлизавета Бородай (китайська мова); Аміна Аль Шахуд (арабська мова); Г.Геліх, Д. Андріянов, О. Птахіна (японська мова).

Факультет іноземних мов