Флешмоб-привітання до 100-річчя нашої Альма-матер

ФІМ розпочав флешмоб-привітання до 100-річчя нашого університету серед усіх факультетів та інститутів.

Влучна ідея студентського самоврядування факультету іноземних мов надихнула багатьох випускників зняти відео-привітання з Днем Народження ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” та залишити їх на довгу пам’ять в мережі Instagram та Facebook на сторінках факультету іноземних мов. Тож випускники університету різних років випуску, з різних куточків світу та різними мовами знімають теплі відео з найщирішими привітаннями. Найцінніший скарб почути такі чудові відгуки про наш університет від випускників. Факультет пишається кожним випускником, який проявив себе в нашій країні чи за кордоном, завдяки знанням, які отримано в нашому університеті. Усвідомлення того, що найкращі роки життя в студентів пов’язані саме з нашим університетом незвичайно надихають і направляють на успішне майбутнє. Наразі вже є привітання з Мадриду, Варшави, Ашхабаду, Краматорську, Тернополя та ін.

Запрошуємо всі факультети та інститути приєднатись до привітального флешмобу.

Факультет іноземних мов