Захист докторської дисертації

Вітаємо директора НН ІІМВСПН Антона Бадера з захистом докторської дисертації.

Студенти та професорсько-викладацький колектив НН ІІМВСПН щиро вітають директора інституту Антона Бадера з успішним захистом докторської дисертації з політичних наук, який відбувся 11 грудня у Спецраді Д 41.053.06 на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Науковий консультант – доктор політичних наук, доцент Світлана Вовк.

Тема докторської дисертації: ,,Збройне насилля як фактор впливу на функціонування та зміну політичних систем”.

Такий високий результат є цілком очікуваним наслідком плідної та системної наукової діяльності, якою Антон Васильович займався в останні роки. Бажаємо, щоб новий науковий ступінь став хоча і важливою, але далеко не останньою віхою у подальшому науково-професійному зростанні. Нових наукових ідей, проблем та гіпотез! Ми усі пишаємося цим знаковим досягненням нашого завзятого директора!

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук