Участь у онлайн-форумі

Завідувач кафедри інформаційних технологій та систем НН ІФМІТ Микола Семенов взяв участь у онлайн-форумі.

10-11 грудня 2020 року кандидат педагогічних наук, доцент Микола Семенов взяв участь у  ,,The 5th International Forum NewEdu-2020: Tech Future in Focus”.

NewEdu — це міжнародний освітній форум, створений для покращення та модернізації рівня освіти в країні, обміну досвідом між освітянами різних держав. Спікерами форуму були експерти з Фінляндії, Данії, Литви, Естонії, Швейцарії, України.

На форумі були розглянути наступні теми:

• Освіта для майбутнього/Майбутнє освіти;
  • Професіонал майбутнього. Як ним стати;
  • Віртуальна вітальна з презентації міжнародного досвіду подолання викликів COVID-19 в освіті;
  • Технологічні рішення для сучасної освіти. Кращий міжнародний досвід;
  • Міжнародний проєкт ,,Futures Day”. Як долучитися до участі та бути в тренді;
  • Батьки, діти та освіта. Schooling, homeschooling, unschooling;
  • Рецепти ефективного навчання покоління кліперів.

Участь представника університету допоможе впровадити міжнародний досвід в освітній процес.

Навчально-науковий інститут фізики,

математики та інформаційних технологій