Засідання студентського самоврядування

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулося розширене засідання органів студентського самоврядування.

8 грудня у НН ІПП відбулося розширене засідання органів студентського самоврядування, у якому взяли участь директорат, старости та куратори академічних груп.

Вирішувалися питання щодо завершення навчального семестру, організації заходів згідно з планом соціально-гуманітарної роботи, планування наукової роботи на найближчий час.

В обговоренні питань взяли активну участь академічні куратори, старости, відповідальні за навчальну та наукову роботу, голови секторів.

Модераторами зустрічі стали Олена Караман, Віра Пушко, Оксана Цалапова. Вони побажали студентам та викладачам успішно завершити семестр та підготуватися до зустрічі ювілейного Нового року.

За інформацією навчально-наукового інституту педагогіки і психології