Засідання ректорату

Сьогодні в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулось засідання ректорату.

На порядку денному стояли питання про стан та перспективи розвитку Інституту фізики, математики та інформаційних технологій та Інституту економіки та бізнесу. З доповідями виступили директори інститутів Могильний Геннадій Анатолійович та Хмель Валерій Петрович.

Геннадій Анатолійович розповів про освітню діяльність Інституту фізики, математики та інформаційних технологій. Важливою складовою роботи  інституту є підтримка контингенту студентів, і в цьому напрямку є певні успіхи – вдалось повернути близько 50 студентів з ЛНР.  Кадровий склад інституту налічує 27 штатних викладачів, серед яких 2 доктори наук, професори та 13 – кандидати наук.

Протягом 2014-2015 навчального  року проведено 5 сесій у м. Кремінна, на яких загалом були присутні 160 студентів.

Валерій Петрович Хмель  ознайомив з науковою та освітньою діяльністю Інституту економіки та бізнесу, розповів про співпрацю з деякими вишами  України.

На основі доповідей були узгоджені основні  напрямки роботи інститутів.

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ