Вітання з отриманням Почесної нагороди

Колектив факультету іноземних мов вітає Світлану Шехавцову з отриманням Почесної грамоти.

Від щирого серця вітаємо декана факультету іноземних мов, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри романо-германської філології ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” Світлану Шехавцову з отриманням Почесної грамоти і Ордена ,,Науковець року – 2020”!

Уся професійна діяльність Світлани Олександрівни  пов’язана з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка: від студентки до декана факультету іноземних мов. Тож ця Почесна нагорода присвячується 100-річчю рідного університету!

Колектив ФІМу вітає шанованого науковця, дорогого декана, чудову людину і прекрасну жінку  з отриманням заслуженої нагороди за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України, що є підтвердженням високих особистісних якостей. Бажаємо Вам, Світлано Олександрівно, успішного життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей, подальших професійних успіхів на благо української освіти і науки, а також свого університету!

За інформацією факультету іноземних мов