Конкурс ,,Моєму університету – 100!”

Кафедра дизайну НН ІТОТТ підвела підсумки конкурсу ,,Моєму університету – 100!”.

За ініціативою кафедри дизайну навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму для студентів спеціальності ,,Графічний дизайн” та ,,Дизайн середовища” був проведений кафедральний конкурс ,,Моєму університету – 100!” у рамках програми заходів до 100-річчя нашої Альма-матер.

Метою конкурсу було стимулювання пізнавальної креативної активності здобувачів освіти; розвиток та популяризація університету; реалізація творчих здібностей студентів; стимулювання інтеграції мистецької складової в організації освітньої діяльності.

Серед конкурсних робіт були представлені фотографії, графічні зображення, рисунки, об’ємно-просторові роботи пов’язані з нашим університетом, його історією, структурою та діяльністю.

Для проведення Конкурсу було створено організаційний комітет та журі, які оцінювали креативність та нестандартне мислення композиційної роботи, її колористичне рішення, дизайн та стиль виконання.

У своїх роботах конкурсанти продемонстрували професіоналізм, креативність та нестандартність.

При підведенні підсумків були визначені переможці:

• Гран-прі в номінації ,,Рисунок” – Альбіна Матвєєва, студентка 1 курсу спеціальності ,,Графічний дизайн”;
  • Гран-прі в номінації ,,Графічна робота” – Євгенія Погребниченко, студентка 2 курсу спеціальності ,,Графічний дизайн”;
  • Гран-прі в номінації ,,Роботу в матеріалі” – Данило Горбаньов, студент 2 курс спеціальності ,,Графічний дизайн”.

За фантазію та креативність відзначені роботи:

• Олени Іванової, студентки 4 курсу спеціальності ,,Графічний дизайн”;
  • Маргарити Старикової, студентки 2 курсу спеціальності ,,Графічний дизайн”;
  • Альони Андреєвої, студентки 3 курсу спеціальності ,,Графічний дизайн”.

Переможці  отримають грамоти, а також заохочувальні призи.

Дякуємо учасникам за активну участь у конкурсі.

Кафедра дизайну НН ІТОТТ