Перші заняття з підготовки до ЗНО

У Луганському національному університеті пройшли перші заняття з підготовки до ЗНО.

На першому ж занятті, яке пройшло 11 жовтня, були присутні вже більше 40 абітурієнтів. Курси викладаються з дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, серед них:

• українська мова та література,
  • історія України,
  • англійська мова,
  • математика.

Практика допрофесійної підготовки дуже добре себе зарекомендувала та викликає все більше довіри у школярів та їх батьків. Як показав досвід і результат, випускники, які пройшли курси довузу, набирають більш високий бал на ЗНО. Це підтверджує дієвість системи і говорить про те, що слухачі курсів сприймають і засвоюють інформацію дуже добре.

Варто відзначити, що в курс підготовки входить не тільки вивчення мов і загальноосвітніх предметів, відповідних майбутній спеціальності абітурієнта, але й програми підготовки до творчих конкурсів, які складаються у ЛНУ.

Завдяки заняттям на підготовчих курсах факультету допрофесійної підготовки щороку понад 500 випускників стають студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олег Анісімов, прес-центр ЛНУ