Всеукраїнська науково-практична конференція

Кафедра романо-германської філології ФІМ провела VІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну інтернет-конференцію.

24 листопада 2020 року на кафедрі романо-германської філології ФІМ було проведено VІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну інтернет-конференцію, присвячену 100-річчю нашого університету, ,,Романо-германські мови в сучасному міжкультурному просторі”. Підтримали традицію проведення конференцій на кафедрі РГФ й інші заклади вищої освіти, у тому числі: Криворізький національний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Вінницький державний педагогічний університет та інші.

Конференція розпочалася з привітальних слів декана факультету іноземних мов, доктора педагогічних наук, професора Світлани Шехавцової та завідувача кафедри романо-германської філології, кандидата педагогічних наук, доцента Олени Биндас. Свої доповіді на пленарному засіданні представили: Віра Майоренко, студентка, ,,Лінгвостилістичний аспект книги ,,Екклезіаст” на матеріалі перекладу на сучасну французьку мову”, науковий керівник – Людмила Шаповалова, кандидат педагогічних наук, доцент; Рожкова К.Ю., студентка, ,,Гендерні особливості жіночих і чоловічих англомовних журналів”, науковий керівник – Світлана Шехавцова, доктор педагогічних наук, професор; Тарасовська В.О., студентка, ,,Феномен самостійного навчання студентів-філологів із застосуванням веб-ресурсів”, науковий керівник – Олена Биндас, кандидат педагогічних наук, доцент; Кононова А.В., студентка, ,,Жанрова типологія англійської новели”, науковий керівник – Олена Биндас, кандидат педагогічних наук, доцент. Загалом у роботі конференції взяли участь більше 30 осіб.

Конференція відбулася в привітному та дружньому форматі, а по закінченню роботи було проведено підведення підсумків та закриття студентської науково-практичної інтернет-конференції. Усі учасники отримають сертифікати та Збірник матеріалів VІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 100-річчю ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

За інформацією кафедри романо-германської філології ФІМ