Міжнародний День студентів

Факультет іноземних мов привітав студентів з Міжнародним Днем студента.

Викладачі факультету іноземних мов на цьому тижні привітали студентів з Міжнародним Днем студента в онлайн-режимі. Декан факультету Світлана Шехавцова висловила найщиріші побажання студентам, розповіла яким важливим є період студентства і дала декілька порад як зробити цей період успішним та незабутнім. До привітання приєднались завідувач кафедри романо-германської філології Олена Биндас та завідувач кафедри світової літератури та російського мовознавства, Вікторія Дмитренко, а також почесний професор Світлана Шпетна, заступник декана з навчальної роботи Міла Овчарова та викладач німецької мови Ірина Склярова.

З оформленням відео-привітання для сторінки Instagram допомогла студдекан факультету іноземних мов студентка 2 курсу Валерія Лихачова. Долучитись до привітань та передати чудовий настрій студентам було метою відео-подарунка.

Факультет іноземних мов