Борітеся – поборете!

Факультет української філології та соціальних комунікацій підвів підсумки регіонального творчого конкурсу учнівської та студентської молоді ,,Борітеся – поборете!”.

Кафедрою української літератури факультету української філології та соціальних комунікацій ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” було проведено регіональний творчий конкурс учнівської та студентської молоді ,,Борітеся – поборете!”, присвячений літературознавцю, краєзнавцю, патріоту України Юрію Єненку.

Мета конкурсу – пропагувати ідеї національної свідомості, толерантного ставлення до культури, історії, мови, традицій представників різних національностей; стверджувати ідеї гуманізму, милосердя та добродійності; виховувати почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

У конкурсі взяли участь 35 здобувачів освіти різних 30 освітніх закладів Луганської області: м. Сєвєродонецька, Лисичанська, школярі Старобільського, Міловського, Кремінського, Сватівського, Біловодського, Марківського, Білолуцького, Станично-Луганського районів, учні ліцей, гімназій. Студенти факультету української філології та соціальних комунікацій традиційно долучилися до участі у щорічному регіональному творчому конкурсі.

На конкурс надійшли прозові, поетичні твори, в яких ідеться про людські чесноти, прагнення до перемоги, життєві негаразди, тяжкі хвороби, спроможність допомогти собі і своєму ближньому, перемоги над собою в критичних та трагічних ситуаціях, проблеми духовності, благодійності, сьогодення.

Переможцями конкурсу серед студентів стали:

• І місце – Ніна Сорока (3 курс, спец. ,,Українська мова і література. Мова і література (англійська)”;
  • ІІ місце – Вікторія Калініна (4 курс, спец. ,,Українська мова і література”), Анна Шевченко (1 курс, спец. ,,Українська мова і література”);
  • ІІІ місце – Тетяна Кононенко (магістрантка, спец. ,,Журналістика”), Сергій Теряєв (магістрант, спец. ,,Українська мова і література. Мова і література (англійська)”, Олександр Мироненко (3 курс, спец. ,,Українська мова і література”).

Переможцями конкурсу серед учнівської молоді стали:

• І місце – Ангеліна Синюк (КЗ ,,Красноріченський ліцей”, 9 клас);
  • ІІ місце – Анастасія Соловйова (ВП ,,Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка”), Дар’я Щекатунова  (КОЗ ,,Теплівський НВК”, 11 клас);
  • ІІІ місце – Ксенія Денисенко (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас), Каріна Одінцова (Бондарівська гімназія, 11 клас), Вікторія Попович (Білолуцький ЗЗСО І-ІІІ ст., 9 клас), Серафіма Безщасна (ліцей №1 м. Сєвєродонецьк, 10 клас).

Дякуємо учасникам та науковим керівникам за участь у конкурсі!

За інформацією факультету української філології та соціальних комунікацій