ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Спеціалізована вчена рада Д 29.053.03)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.03 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ повідомляє про проведення засідання 16-17 грудня 2020 р. ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”  (Луганська обл., м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, ауд. 306).

Порядок денний на 16 грудня 2020 р., початок засідання о 10.00:

1. Захист дисертації Сич Тетяни Володимирівни „Розвиток методології дослідження проблем управління освітою в історії вітчизняної педагогічної науки (друга половина ХХ- початок ХХі століття)” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.06 – теорія і методика управління освітою.

Науковий консультант – Хриков Євген Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Державного закладу „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ).

Офіційні опоненти:

• Сорочан Тамара Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри філології та соціології освіти, директор Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО „Університет менеджменту освіти” НАПН України (м. Київ) (відгук);
  • Харківська Алла Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології, проректор з науково-педагогічної роботи Комунального закладу „Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради (відгук);
  • Касьянова Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, завідувач кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України (відгук).

Порядок денний на 16 грудня 2020 р., початок засідання о 13.30:

2. Захист дисертації Юніної Ольги Євгенівни „Навчання іноземних мов у загальноосвітніх школах США та України: порівняльний аналіз” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Науковий керівник – Ваховський Леонід Цезаревич, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Офіційні опоненти:

• Бельмаз Ярослава Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземної філології Комунального закладу „Харківська гуманітарно-педагогічна академія Харківської обласної ради” (відгук);
  • Ремізанцева Катерина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Військового інституту танкових військ Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут” (відгук).

Порядок денний на 17 грудня 2020 р., початок засідання о 10.00:

3. Захист дисертації Караманова Олексія Владиславовича „Теорія і практика педагогічної діяльності музеїв в сучасному освітньому просторі Україниˮ (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Наукові  консультанти – Кошманова Тетяна Сергіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри викладання, учіння та освіти Західно-Мічиганського університету (США).

Офіційні опоненти:

• Сухомлинська Ольга Василівна, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник відділу історії освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (відгук);
  • Гончар Олена Валентинівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Харківської державної академії культури (відгук);
  • Сбітнєва Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва та хореографії Державного закладу „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ) (відгук).