Результати конкурсу ,,ПОЕЗІЯ НАРОДІВ СВІТУ”

ФІМ оприлюднив результати конкурсу ,,ПОЕЗІЯ НАРОДІВ СВІТУ”, присвяченого 100-річчю ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Четвертий рік поспіль факультет іноземних мов, на чолі з деканом Світланою Шехавцовою та за участі кафедри романо-германської філології, завідувач Олена Биндас, проводить  конкурс читців іноземною мовою для Луганської та Полтавської областей. Цього року було змінено формат проведення на онлайн. Було поданобільше 100 відео робіт італійською, іспанською, французькою, німецькою й англійською мовами.

Для цьогорічних учасників викладачі факультету іноземних мов проводять безкоштовні мастер-класи з різних мов: Ольга Бледнова (німецька), Валерія Шкарлет (іспанська); Міла Овчарова (французька), Олександра Борзова (японська), Олександр Подмарьов (китайська) та Ірина Паславська (англійська). ФІМ сподівається на плідну співпрацю та планує продовжувати спілкування з майбутніми абітурієнтами, проводячи безкоштовні мастер-класи з вище зазначених мов щомісяця.

Наші переможці Луганської обл.:

Італійська мова

Гран-прі – Данило Назарько, 11 кл., Кремінський ліцей №5;

Подяка Катерині Піддубній, 11 кл., Кремінський ліцей №5.

Іспанська мова

Гран-прі – Дмитро Степаннов, 11 кл., Кремінський ліцей №5 .

Французька мова

Гран-прі – Катерина Когут, 11 кл., Кремінський ліцей №5;

Подяка Данилу Руденку, 11 кл., Кремінський ліцей №5.

Німецька мова

Гран-прі – Валерія Басараб, Ганна Бубунець, Михайло Танцюра, 11 кл., Кремінський ліцей №5.

10 клас

Гран-прі – Iванова Настя, 10 кл., Середнязагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18, м. Сєвєродонецьк.

1 місце – Стрельцова  Алiна, 10 кл., Новорозсошанський ЗЗСО 1-3 ступенів.

2 місце – Рубан Iванна, 10 кл., Зориківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

Шулякова Катя, 10 кл., Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Рубіжанськоі міської ради Луганської області.

3 місце – Караваєва Алiна, 10 кл.,  Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ №27;

Молiборська Софiя, 10 кл., Міловський заклад загальної середньої освіти;

Тихонова Софiя, 10 кл., Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей.

11 клас

Гран-прі – Кравцова Вікторія і Зайцева Анна, 11 кл.,Чмирівський ліцей.

1 місце – Бойко Іванна, 11 кл., Кремінський ліцей №5 Кремінської районної ради Луганської області.

2 місце – Денисенко Ксенія, 11 кл.Підгорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області;

Гребінюк Аліна, 11 кл.Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Рубіжанської міської ради Луганської області.

3 місце – Скребцова Анна, 11 кл., Новорозсошанський ЗЗСО I-III ступенів;

Зіньковська Л., 11 кл., Зориківськазагальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Переможці_2020 Полтавської обл.:

Німецька мова

1 місце – Анастасія Федоряк, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34.

2 місце – Рената Федоряка, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34.

3 місце– Марина Макуха, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34.

Французька мова

Гран-прі – Дріді Карім, 10 кл., Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги.

1 місце – Поліна Морозюк, 10 кл.,Кошманівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад”.

2 місце – Марина Єльченко, 11 кл., Опорний заклад освіти «Новогалещинськийліцей».

3 місце  – Дар’я Бражник, 11 кл., Опорний заклад освіти «Новогалещинськийліцей».

Італійська мова

Гран-прі – Данило Назарько, 11 кл., Кремінський ліцей №5

Подяка Катерині Піддубній, 11 кл., Кремінський ліцей №5

Іспанська мова

Гран-прі – Дмитро Степаннов, 11 кл., Кремінський ліцей №5

10 клас

Гран-прі –  Євгенія Феоклистова, 10 кл., Комунальний заклад Полтавськазагальноосвітня школа № 23.

1 місце – Анастасія Романенко, 10 кл., Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області.

2 місце – Поліна Скороход, 10 кл., Золотівськабагатопрофільнагімназія;

Катерина Яворська, 10 кл., Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.

3 місце – Ірина Сила, 10 кл., Краматорська ЗОШ № 25;

Олександра Шкурапет, 10 кл., Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка;

Альона Давиденко, 10 кл.,Опорний заклад освіти “НовогалещинськийліцейНовогалещинськоїселищної ради Козельщинського району Полтавськоїобласті”.

11 клас

Гран-прі –  Єгор Козинець, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30.

1 місце – Максим Сувальський, 11 кл., Полтавська гімназія №13.

2 місце – Вікторія Диченко, 11 кл., Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка;

Дар’я Жученя, 11 кл., Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка.

3 місце – Іван Гетьман, 11 кл., Краматорська загальноосвітня школа № 5;

Ірина Попович, 11 кл., Хорольська спеціалізована школа № 1;

Юлія Саєнко, 11 кл., Драбинівський навчально-виховний комплекс.

Журі відзначає високий рівень підготовки старшокласників не тільки стосовно знання іноземних мов, а також рівень подачі відео робіт: цікавих, креативних, оригінально змонтованих і унікальних. Чекаємо нашу талановиту молодь на факультеті іноземних мов!

Факультет іноземних мов