Стаціонарні заняття

В Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відбувся черговий заїзд студентів на стаціонарні заняття.

Із 5 по 17 жовтня у Старобільськ приїхали спеціалісти та магістри заочної та денної форм навчання спеціальностей:

• «Професійна освіта (Побутове обслуговування)»
  • «Професійна освіта (Харчові технології)»
  • «Технологічна освіта»

Спочатку пройшли загальні збори, на які також були запрошені студенти І-ІІІ та IV курсів. На зборах завідувач кафедри технології виробництва і професійної освіти Бурдун В.В. разом із викладачами кафедри відповів на найбільш актуальні для студентів питання. Зокрема, великий інтерес у студентської аудиторії викликали питання організації навчального процесу; роботи директорату; графіка сесій на поточний навчальний рік; зворотній зв`язк із викладачами та тьютерами кафедри; навчанням в системі Moodle; оплата за навчання.

По закінченню зборів студенти разом із викладачами перейшли до аудиторних занять згідно розкладу.

Інститут торгівлі,
обслуговуючих технологій та туризму