Зустріч із магістрантами

На кафедрі фінансів, обліку та банківської справи відбулася онлайн-зустріч із магістрантами.

Важливим напрямом роботи навчально-наукового інституту економіки та бізнесу є підвищення рівня якості освіти. Зокрема, велика увага приділяється роботі з магістрантами, набуттю ними необхідних теоретичних та практичних навичок.

Так, 6 листопада на кафедрі фінансів, обліку та банківської справи відбулася зустріч із магістрантами. У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід відбувся у режимі онлайн.

Так, заступник директора з навчальної роботи А.С. Байрачна та старший викладач кафедри В.О. Рубежанська детально розповіли магістрантам про напрями роботи кафедри, познайомили їх із науковими керівниками, допомогли визначитися з темами магістерських робіт та акцентували увагу на основних аспектах робота на освітній платформі.

Присутні ставили питання, що їх цікавили, а викладачі висловили надію на плідну подальшу роботу.

За інформацією навчально-наукового інституту економіки та бізнесу