Успішний захист дисертації

Колектив навчально-наукового інституту педагогіки і психології вітає Бадер Світлану Олександрівну з успішним захистом докторської дисертації.

Одним із важливих стратегічних завдань НН ІПП є підвищення рівня якості кадрового складу, про що свідчить щорічний захист дисертаційних досліджень. 4 листопада 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.29.053.01 із захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки під головуванням доктора педагогічних наук, професора, ректора університету Сергія Савченка було присуджено науковий ступінь доктора педагогічних наук завідувачці кафедри дошкільної та початкової освіти Світлані Бадер. Науковим консультантом роботи стала Олена Караман, доктор педагогічних наук, професор, директор НН ІПП.

Дисертаційна робота Світлани Бадер «Система формування ціннісно-смислових орієнтацій майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти у фаховій підготовці» була виконана у межах комплексної наукової теми кафедри дошкільної та початкової освіти «Система підготовки професійно-компетентних фахівців з дошкільної та початкової освіти».

Офіційними опонентами виступили:

‒ доктор педагогічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу теорії і практики педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Кучерявий Олександр Георгійович;

‒ доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Ткачова Наталія Олександрівна;

‒ доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Степанова Тетяна Михайлівна.

Дисертація викликала не аби який науковий інтерес у членів спеціалізованої вченої ради, жваве обговорення під час дискусії. За результатами блискучого захисту було одноголосно вирішено присудити Бадер Світлані Олександрівні науковий ступінь доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 ‒ теорія і методика професійної освіти. Тож бажаємо Світлані Бадер та її науковому консультанту Олені Караман творчої наснаги, подальших наукових звершень, що стане запорукою успіху кафедри дошкільної та початкової освіти та навчально-наукового інституту педагогіки і психології загалом.

За інформацією кафедри дошкільної та початкової освіти