Медалі Чемпіонату України

Студент НН ІФВС вдало виступив на Чемпіонаті України.

У м. Одеса пройшов Чемпіонат України з годзю-рю карате. У складі збірної команди Луганської області, яка посіла ІІ місце серед 16 областей, студент першого курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт” Артем Пожаров. Крім срібної медалі у командній першості, Артем вдало виступив у  особистому   заліку.

У розділі   Шобу-куміте у категорії 18+р, (-75кг ) отримав бронзову медаль, а у категорії 18+р, (-60 кг) – срібну медаль. У розділі змагань Ката Ренгонай, з упевненістю, переміг своїх суперників і завоював ,,золото” Чемпіонату. Загалом Артем завоював 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі. Артем у списках складу збірної команди України серед юніорів.

Вітаємо Артема та його тренера з вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів у спорті!