Обласний конкурс

Кафедрою української філології та загального мовознавства ФУФСК був проведений обласний конкурс.

Кафедрою української філології та загального мовознавства ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” за підтримки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації був оголошений конкурс есе про пісню „…незабутнє – забудеться, неможливе – не здійсниться, навіть чисте забрудниться, тільки пісня залишиться”.

У конкурсі взяли участь 28 здобувачів освіти 25 освітніх закладів Луганської області: учні 9 – 11 класів м. Лисичанська, Рубіжне, Сєвєродонецька,  Старобільська, школярі Біловодського, Білокуракинського, Кремінського, Новопсковського, Сватівського, Станично-Луганського, Попаснянського районів, учні професійних ліцеїв, гімназій. В есе, надісланих на конкурс,  порушувалися актуальні питання сучасної пісні, ролі народної пісні в житті людини, висвітлювалися окремі фрагменти історії створення відомих українських хітів, ролі славетних виконавців народних пісень у популяризації пісні. Більшість есе відповідає вимогам, написані майстерно. Загалом  конкурс засвідчує, що вчителі  використовують змістовий та естетичний потенціал українських пісень  на уроках української мови і літератури та в позакласній роботі.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

І МІСЦЕ

Корнєва Тетяна Вікторівна Новомикільський ліцей Кремінської районної ради Луганської області, 9 клас

Тузова Лариса Альбертівна Бахмутський НВК № 11, 11-Б клас