Мурал до 100-річчя університету

До 100-річчя ЛНУ імені Тараса Шевченка студенти зробили подарунок.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка вже скоро буде святкувати 100-річчя з дня заснування. За ці роки йому довелось пережити багато злетів, падінь, евакуацій, проте студентсько-викладацький колектив витримав усі ці негаразди. Він і нині продовжує випускати висококваліфікованих спеціалістів, які є відданими патріотами рідної країни.

Так, за ініціативою студентського колективу під керівництвом провідного фахівця центру розвитку кар’єру  Олени Глущенко був створений мурал гербу університету. Цю ідею вони змогли втілити в життя завдяки матеріальній підтримці ректорату та голови Первинної профспілкової організації ЛНУ Володимира Мороза. Малювала герб університету студентка 2-го курсу факультету природничих наук спеціальності ,,Садово-паркове господарство” Олександра Шкарупа. Вона з задоволенням розписувала стіну однієї з будівель університету зі сторони вулиці міста.

Дякуємо всім, хто взяв участь у створенні цього шедевра та обіцяємо, що на цьому ми не зупинимося! Далі буде!

Олена Глущенко,
провідний фахівець центру розвитку кар’єри