Подарунки дітям загиблих воїнів

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології в День захисника України надіслав подарунки дітям загиблих військовослужбовців.

Така акція вшанування пам’яті українських солдатів здійснюється інститутом уже четвертий рік поспіль.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології взяв шефство над родинами загиблих українських воїнів. 12 жовтня студенти та викладачі згадали прізвища захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Було оголошено  хвилину мовчання на вшанування їх пам’яті.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології до Дня захисника України привітав вдів і дітей військовослужбовців, які загинули, відстоюючи нашу державу. Колектив інституту побажав родинам загиблих військовослужбовців  мирного неба, здоров’я, благополуччя, довголіття, віри в щасливе майбутнє. Дітям були передані подарунки.

Ми завжди будемо пам’ятати усіх героїв поіменно, які віддали своє життя за рідну землю, за спокій наших домівок. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу!

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології