Тренінг для тренерів від Education USA

Викладач кафедри східних мов Оксана Гусакова взяла участь у тренінгу для тренерів від Education USA.

8-11 жовтня у місті Ірпінь Київської області відбувся ,,Тренінг для тренерів” у рамках спеціальної програми із залучення радників старших класів загальноосвітніх шкіл за підтримки Education USA Ukraine, Американських рад з міжнародної освіти в Україні та Посольства США в Україні. Попередньо було запрошено кандидатів з різних областей, які проходили навчання, написання та презентацію блоків тренінгу ,,Постановка цілей”, ,,Вибір навчального закладу”, ,,Розвиток комунікаційних навичок”, ,,Мотиваційні листи”, ,,Резюме, CV, рекомендаційний лист”.

Викладач кафедри східних мов Оксана Гусакова стане регіональним тренером у Луганській області. Наступним кроком для тренерів буде підготовка та проведення оффлайн тренінгів для щонайменше 30 учителів, психологів, соціальних працівників протягом листопада-лютого 2020-2021 року. Реєстрація на оффлайн тренінг вже розпочалася. Місце проведення тренінгу – інформаційно-культурний центр ,,Вікно в Америку”. Долучитися до нього можуть усі бажаючі, які попередньо успішно завершили онлайн курс ,,Від освіти до кар’єри” на платформі ,,EdEra” за посиланням https://www.ed-era.com/courses/.

Участь у тренінгах є безкоштовною за підтримки Американських рад з міжнародної освіти в Україні.

Оксана Гусакова,

координатор ІКЦ ,,Вікно в Америкуˮ