Участь у конкурсі Адольфа Лооса

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у конкурсі ,,Оригінальні 3D-листівки в техніці порігамі”.

9 жовтня відділ міжнародних зв’язків долучив студентів навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій і туризму, а також Брянківського коледжу до участі в конкурсі Адольфа Лооса ,,Оригінальні 3D-листівки в техніці порігамі”. Конкурс організований Чеським центром у співпраці з Центральним управлінням туризму Чехії – Czech Tourism.

Завданням було створити власну 3D-листівку Мюллерової або Вінтернітцовой вілли архітектора Адольфа Лооса. Студенти використовували різноманітні канцелярські матеріали, щоб зробити власний предмет мистецтва в техніці порігамі, автором якої є Тереза ​​Граділкова.

Студенти охоче брали участь у конкурсі і з задоволенням поділилися процесом роботи. Конкурс буде проходити в 2 етапи, перший з яких наші студенти пройшли успішно.