Медалі чемпіонату

Студентки навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Понад 300 спортсменів з 20 областей України зібрались у смт. Поляна Закарпатської області на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років.

Вдало виступили представники Луганської області, завоювавши золоті медалі в командному заліку серед юнаків і дівчат. З великим відривом вони випередили такі області як Харківська, Львівська, Дніпропетровська, Одеська та ін.

У складі збірної команди області серед дівчат студентки НН ІФВС:

Юлія Наумчук  (1 курс ФКіС) – у ваговій категорії 76 кг посіла I місце з результатом 158 кг у сумі двоборства (78+80);

Дар’я Шишанова   (1 курс ФКіС) – у ваговій категорії 64 кг завоювала бронзову медаль з результатом 163 кг у сумі двоборства (73+90);

Анастасія Банченко (1 курс СОФК) – 4 місце у ваговій категорії 71 кг з результатом 152 кг (67+85).

Вітаємо дівчат та тренерів Костянтина Селіванова – випускника нашого закладу вищої освіти та Володимира Самардака  – заслуженого тренера України з перемогою та бажаємо подальших успіхів!