Гуманітарна допомога погорільцям

Студентська соціальна служба разом із волонтерами ЛНУ доставила гуманітарну допомогу постраждалим, унаслідок пожарів на території Луганської області.

30 вересня на території Луганської області розпочалися масштабні пожежі в природних екосистемах. Протягом тижня підрозділи ДСНС намагалися зупинити вогняну стихію, яка стирала з лиця землі тисячі гектарів лісу. Унаслідок цього знищенні й пошкоджені житлові будинки та об’єкти інфраструктури, загинули люди.

Студентська соціальна служба в особі завідувачки сектором Олени  Духової разом із волонтерами не могли оминути цього горя й не допомогти постраждалим. 2 жовтня був організований збір гуманітарної допомоги, до якої входили речі, засоби особистої гігієни та продукти. Відгукнулося дуже багато людей: адміністрація, викладачі, співробітники, студенти нашої Альма-матер, місцеві жителі, ЧП ,,Малишева”, а також жителі району, які надсилали речі поштою.

7 жовтня зібрану гуманітарну допомогу роздавали жителям населених пунктів Муратове, Капітанове та Воронове Новоайдарського району. Людям передали необхідний одяг, взуття, постільну білизну, подушки, ковдри та пакунки, у які входили продукти, засоби особистої гігієни.

Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся й взяв участь у зборі гуманітарної допомоги. У цей складний час Ви доказали, що головне залишатися Людиною й допомагати нужденним. Ваша найдрібніша допомога для когось є найпотрібнішою й життєво важливою.

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка