Зустріч з Крістофом Брумме

На факультеті іноземних мов відбулася зустріч з німецьким письменником-публіцистом.

7 жовтня 2020 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів з німецьким письменником-публіцистом Крістофом Брумме, автором книги ,,111 Gründe, die Ukrainezulieben” (,,111 причин любити Україну”). Організувала та підготувала студентів до зустрічі з письменником доктор філологічних наук, професор кафедри романо-германської філології Олена Кобзар.

Презентація книги дала всім присутнім гарну можливість почути враження іноземця про життя в Україні, подивитися на власну історію, культуру та політику з іншої перспективи, поспілкуватися німецькою мовою з носієм. Студенти активно приймали участь в діалозі с письменником та Оленою Іванівною, ставили питання.

Щиро дякуємо пану Брумме за колоритну розповідь, цікаву інформацію та конструктивну критику, яка спонукає до нових звершень. Міжкультурна комунікація – невід’ємна частина підвищення мовного рівня студентів факультету іноземних мов!

Факультет іноземних мов