Змагання з гирьового спорту

Студент НН ІФВС успішно виступив на змаганнях з гирьового спорту.

З 23 по 27 вересня у місті Києві провели Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. У цих змаганнях брав участь студент 2 курсу спеціальності ,,Фізична культурі і спорт. Спорт” НН ІФВС Олександр Рибін, який показав високі результати.

У категорії 73 кг спортсмен успішно здобув 7 медалей різного ґатунку:

• I місце у дисципліні товчок у довгому циклі серед юнаків – гирі 24 кг;
  • I місце у дисципліні товчок у довгому циклі серед  юніорів – гирі 32 кг;
  • II місце у дисципліні товчок у довгому циклі серед чоловіків – гирі 32 кг;
  • II місце у дисципліні товчок в естафета серед юнаків – гирі 24 кг;
  • II місце у дисципліні товчок у довгому циклі серед чоловіків – гирі 24 кг;
  • III місце у дисципліні товчок в естафета серед юніорів – гирі 32 кг;
  • III місце у дисципліні товчок довгим циклом в естафеті серед чоловіків – гирі 32 кг.

У загальному заліку команда за участі Олександра зайняла II місце, тим самим наш студент підтвердив своє місце у збірній команді України з гирьового спорту, в якій знаходиться з 2019 року.

У ході змагань Олександр виконав норматив для присвоєння звання ,,Майстер спорту України”.

Наразі Олександр, у складі збірної команди України, знаходиться на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у місті Нествед (Данія).

Вітаємо нашого переможця і бажаємо творчої наснаги та подальших спортивних досягнень!

Навчально-науковий інститут
фізичного виховання і спорту