День народження смайлика

Факультет природничих наук долучився до святкування Дня народження смайлика.

За ініціативою студентського самоврядування, три роки тому, на нашому факультеті було запроваджено святкування Дня смайлика, бо традиційний колір усміхненого смайлику сонячний, як і один із кольорів прапору нашого факультету.

Цього дня, усією факультетською родиною, ми завжди малювали смайлики свого настрою, вітали наших друзів та збирались на традиційний факультетський флешмоб “ФПНівський смайлик”.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, пов’язаними із поширенням COVID-19, зібратися усім факультетським студентсько-викладацьким колективом ми не можемо, але карантин не завадив відсвяткувати цей день в академічних групах, розповісти про одну із традицій нашого факультету першокурсникам та надати їм можливість намалювати перший факультетський “смайлик свого настрою”.

Студентсько-викладацький колектив факультету природничих наук бажає усім сонячного та усмішного настрою на кожен день!

За інформацією факультету природничих наук