Практичні заняття студентів спеціальності «Агрономія»

Cтуденти бакалаврату спеціальності «Агрономія» провели практичні заняття.

Відповідно до графіку навчального процесу студенти бакалаврату спеціальності «Агрономія» відвідали відділення науково-технічної підготовки з агрономічного напрямку ДЗ “ЛНУ імені Тараса Шевченка” з метою виконання практичних робіт із фахових дисциплін під час осінньо-польових робіт.

Крім того, студентам було продемонстровано використання технологій точкового землеробства за допомогою нового обладнання, придбаного університетом.

Професор кафедри біології та агрономії Сергій Маслійов ознайомив студентів з науковою тематикою кафедри та розповів про особливості закладки польових дослідів.

Доценти кафедри біології та агрономії: кандидат сільськогосподарських наук Наталія Мацай та кандидат технічних наук Олександр Беседа, а також аспіранти кафедри Наталія Коржова та Євген Маслійов презентували  результати своїх польових експериментів. Під час презентації студенти жваво приймали участь в обговоренні питань.

Бажаємо нашим майбутнім агрономам позитивних вражень, натхнення та плідної подальшої діяльності.

За інформацією кафедри біології та агрономії