ТВОРЧА РЕЗИДЕНЦІЯ В СІЄНІ

Увага! Можливість взяти участь у творчій резиденції в Сієні (Італія; веб-сайт: houseofeurope.org.ua).

Ця можливість найкраще підходить для: митців та письменників усіх напрямків, зокрема виробників відео 2-D та 3-D, поетів, авторів художньої і науково-популярної літератури та документалістики тощо.

Ця можливість передбачає:

• Дає змогу митцям та авторам жити в Сієні протягом місяця, безперешкодно працюючи над своїм(-и) незалежним(-и) проєктом(-ами);
  • Є нагодою відкрити для себе нове середовище та спілкуватися з місцевою громадою.

Тривалість: 1 місяць

Що отримає учасник?

• Приватну студію від Сієнського інституту мистецтв (Siena Art Institute) в історичній частині Сієни (Тоскана, Італія) — на один місяць;
  • Квартиру з однією спальною кімнатою (з двохмісним ліжком) у центрі Сієни на один місяць (безплатно).

Що потрібно для подачі заявки?

• CV
  • 2 професійні рекомендації (жодних рекомендаційних листів)
  • Опис вашого проєкту(-ів)
  • Мотиваційний лист
  • Портфоліо творів

Що варто знати:

Ви повинні мати з собою дійсне в Італії медичне страхування або придбати його одразу після прибуття.

Якщо ви бажаєте подати заявку на кілька програм-резиденцій в Сієнському інституті мистецтв (Siena Art Institute) за один рік, прохання зазначити це в анкеті. Вам не потрібно заповнювати кілька анкет або сплачувати кілька комісій на рік за опрацювання анкети.

Графік творчих резиденцій буде укладатися протягом року залежно від готовності програм.