Зарубіжна колективна монографія

Доценти кафедри педагогіки НН ІПП стали авторами колективної зарубіжної монографії.

Днями бібліотечний фонд ЛНУ імені Тараса Шевченка поповнився зарубіжною колективною монографією «Vector of modern pedagogical and psychological science in Ukraine and EU countries» (Польща, 2020). У її написанні взяли участь доценти кафедри педагогіки Оксана Алексєєва та Інна Курліщук, які мали можливість презентувати свої наукові доробки з питань модернізації навчального процесу в умовах Нової української школи.

Монографія, як результат плідної співпраці фахівців у галузі психолого-педагогічних наук України та країн Євросоюзу, вийшла друком за ініціативи Куявського університету у Влоцлавеку та за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Роботу присвячено розв’язанню низки актуальних педагогічних проблем методологічного, практичного та прикладного характеру, пов’язаних зі створенням в загальноосвітніх закладах та закладах вищої освіти розвивального середовища, сприятливого для навчання, розвитку та соціалізації особистості, професійного становлення в сучасних умовах відповідно до природних задатків та інтересів учнів, здобувачів вищої освіти, з одного боку, та соціальними запитами й суспільними викликами, з іншого. Буде цікава для фахівців у галузі педагогіки та психології, а також суміжних з ними дисциплін.

З електронною версією монографії можна ознайомитися на сайті Куявського університету (м. Влоцлавек, Польща).

За матеріалами кафедри педагогіки НН ІПП